Shadow of Death descargar Shadow of Death 1.101.0.0

adowofDeath.FightingGames
176 MB
idioma en
licenciatura:  FreeWare
Yepyeni Karanlık Fantazi Destanı

Ölüm Gölgesi: Gölge dövüş tarzında şövalye oyunu. Savaşın gölgesinde birleşin ve kayıp krallığı kurtarın. Şimdi gölgeyle savaş!

Hareket halindeyken sürükleyici bir cep boyutunda fantezi aksiyon RPG oynayın! Mobil oyunun sınırlarını zorlayan Shadow of Death, internetin deneyimlenmesi gerekmeyen çevrimdışı bir şövalye oyunudur. Oyuncular 4 benzersiz gölge şövalyesi, çoklu oyun stilleri ve düşmanca karanlık bir dünyayı fethetmek için çok sayıda nadir zırh seti arasından seçim yapabilir.

O karanlık kılıcı çırp, bazı yoldaşlar topla ve bugün gölgeleri kes!

Çöp Adam Gölge Savaşçısı

Çöp Adam gölge savaşçınızı seçin ve sonsuz savaş denemelerini ve özelleştirmeyi teşvik eden sağlam bir beceri ağacına ve derin envanter sistemine girin. Hatta zırhlı bir zırh takımında genç bir çocuğun ruhu bile var, diğer çevrimdışı şövalye oyunları bunun üstesinden gelebilir mi?

Karanlık Efsaneler Stilindeki Karanlığı Fethet

Klasik dövüş oyunlarından ve modern aksiyon RPG oyunlarından esinlenen gölge savaşı, büyü ve silah tabanlı kesmek ve eğik çizgi oyununun yüksek oktanlı bir karışımıdır.

Sezgisel bir dokunmatik ekran arayüzü, savaşı stratejikleştirmek ve düşmanları harap etmek için farklı seçenekler sunar. Özel gölge savaş sistemi, en sert aksiyon RPG oyun hayranlarını tatmin edecek kadar derin herhangi bir oyuncu için erişilebilir. Ne için bekliyorsun? Mistik karanlık bıçağı yakala ve karanlığa atıl!

Güzel, Yıkık Bir Dünya

Tamamen yeni bir animasyon sistemi ve grafik motoru tarafından yönlendirilen oyuncular, "Bunun bir konsol oyunu olmadığına inanamıyorum" diyecektir. Bu doğru, bu oyun iyi görünüyor! Mobil oyunlar için optimize edilen Aurora'nın gotik fantezi dünyası, çene bırakan büyülü efektler ve destansı savaş sahneleri hayata geçirmek için benzersiz bir şekilde gölgelenmiştir.

Her Zaman, Her Yerde Oynat

?Pocket? i cep boyutundaki aksiyon RPG oyunlarına koyduk! Shadow of Death: Dark Knight çevrimdışı bir şövalye oyunudur, devam etmek ve istediğiniz yerde gölge savaşının heyecanını yaşamak için özelleştirilebilir bir kara şövalye seçin. Gölge savaşçınızı oynamak için çevrimiçi olmanıza gerek yok.

Gölge Evrene Meydan Oku

Gölge canavarları yenmek artık onu kesmiyorsa, gölge savaşınızı çevrimiçi yapın! Arena'daki diğer oyuncularla gölge savaşınız olarak nihai üstünlük için Vie.
Çöp Adam Gölge Savaşı artıyor, meydan okumayı kabul eder misiniz? Şimdi bu gölge dövüş oyunu oyna!
Pictures Videos Illustrated Expression

etiquetas: , Juego de caballeros en estilo de lucha de sombras, 
see email

Comentarios Sé el primero en comentar
Este mes
Scratch Scratch Offline Editor
Facebook Lite versión ligera de facebook para io
Touch VPN descargar Touch VPN para android
Surf VPN aplicación vpn para android
3D-Driving-School juego de simulación de conducción
Mas