Notepad descargar Notepad 2.0.786

?id=com.ztnstudio.notepad
13 MB
idioma en
licenciatura:  libre
Not defteri sonrası çağrı not alma için optimize Android için kolay kullanımlı notları uygulaması vardır. Bu açık ve basit dijital dizüstü büyük kolaylıkla hayatınızı düzenlemenize yardımcı olmak için kısa notlar ve kontrol listeleri yapmanızı sağlar.

Notlar tarih ya da bunları sırayla tutmak ve yararlı bir arama fonksiyonu birçok kaydedilmiş varsa belirli notları bulmanıza yardımcı olacaktır yardımcı olmak için başlığa göre sıralanabilir. Tüm notlar kolayca e-posta hesabı veya çeşitli sosyal medya platformlarında ve yararlı bir not alma özelliğini ekranı hemen yapılan veya alınan her telefon görüşmesi şu not tutabilirler sonrası çağrı bir, sana don böylece' aracılığıyla başkalarıyla paylaşılabilir t herhangi önemli ayrıntıları unutmak.

kullanışlı kontrol listesi işlevi alışveriş listeleri veya görev listeleri gibi net listeleri tutmak için izin verir, ama aynı zamanda durumunda orijinal listeye bakmanız gerekir, bunları silmek zorunda kalmadan, tamamlandığında Listede öğeleri geçmeye olanak sağlar sonra.
Notepad descargar
Program Images


etiquetas: Notepad descargar, aplicación de mantenimiento de notas para Android, 
see email

Comentarios Sé el primero en comentar
Este mes
Touch VPN descargar Touch VPN para android
DroidCam descargar DroidCam
Safari Biathlon Racer juego de carreras de autos
Deep Unfreezer Desactivación de Deep Freeze
Mas